HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Birmak gümrük müşavirliği olarak konyada 1986 senesinden beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.konyanın ilk gümrüçüsü olarak ithalatın ve ihracatın gelişmesi için hep yön vermeye çalıştk.ve sürekli kendini geliştiren kadromuzla devam ediyoruz.ofisimizde mevzuatı sürekli takip ederek işlemleri online olarak başlatıp süreci gümrükte, limanda bitiriyoruz.

Gümrükleme hizmetleriniz ile ilgili aradığınız her şeyi biz birmak gümrük müşavirliği olarak ,bütün bilgi birikimimizi,yeteneklerimizi,dayanışma içinde ,ekip,bir takım olarak iş bölümü içinde elimizden geleninin fazlasını yapmaya çalışarak ,özenle ve çok özel bir hassasiyetle yapıyoruz.

Gümrükleme hakkında ne isterseniz sorumluluklarımızın farkında olarak,düşünerek,uygulayarak,bütün takım arkadaşları ile de istişare yaparak hata oranını en aza indirgemek adına en iyi şekilde sizi temsil ediyoruz ve hizmetimizi veriyoruz.siz müşterilerimizin zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincini her an yaşayarak dış ticaret işlemlerinizi,gümrüklemesini ,takip işlemlerini sorunsuz ve zamanında yetişmesini sağlayarak minimum zamanda maksimum fayda ile siz değerli danışanlarımıza birmak gümrük müşavirliği olarak sunmaktayız.

Birmak gümrük müşavirliği olarak;deneyimli,güvenilir,insan odaklı,değişen mevzuatları takip eden ,güncel,değişime uyum sağlayan,geliştiren,eğiten kadromuzla işimizin en iyisini yapıyoruz.bunun için, beraber çalışmak için her zaman buradayız.

Misyonumuz

Kalite, güven ve doğruluk ilkelerinden vazgeçmeyerek gümrük sektöründe lider kuruluş olmakMüşterilerin beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşmakEkip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmek,Kaliteli hizmetin verilmesinde insan gücünün bilincinde hareket etmek, çalışanlarının memnuniyet ve gelişimini idame etmek,Birim ve hizmetlerimizle sürekli öncü ve referans olmak. Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden, teknolojideki yenilikleri takip ederek her seferinde beklentilerini aşarak hizmet sunmaktayız.
 İnsanın doğasında; sistemlerin yazılı olsun veya olmasın bir amacı vardır. Bunda sonuca ulaşıp ulaşmama önem kazanır. Önemli olan; Sonuç ... Tabi ki bir sonuca ulaşabilmek için; yetenek, bilgi, birikim, beceri, kalifiye eleman, iyi güçlü yönetim, motivasyon, müşteri memnuniyeti ve yapılan işi sahiplenme gibi özellikler ön plana çıkar.- Ne yapacağımız değil, neler yaptığımız,
- Sonuca en kısa sürede ulaşabilmek,
- Bilgi alışverişi,
- Konuya hakim olma,
- Problemleri başlamadan anlama yeteneği,
- Sorumluluk.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını benimsemek, etkin ve yaratıcı çözümleri, en uygun maliyete ve rakiplerimizden daha önce üretebilmek,Sunulan hizmetler ve ihtiyaçlarımızın temin için tedarikçileri sağlamak,Sürekli geliştirmeyi canlı tutmak ve gelişim için kalite iyileştirme ortamını sağlamak,Artı değer getiren tüm aktivitelerde devamlı gelişimi sağlamak için ekip çalışmalarını yürütmek,Sektördeki yenilikleri öğrenmek ve çalışanların kendilerini ve sistemi geliştirmeleri için ortam yaratmak ve fırsat tanımak,Yönetmeliğimiz toplulukta iyi bir vatandaş ve paydaş olarak sorumluluklarımızın farkında olmak. Firmamız eskiden beri gelen klasik "Gümrük Komisyoncusu" anlayışının dışına çıkarak; mevcut yasalar ve yasaların öngördüğü dış ticaret yönetmeliklerini uygulayarak hem firma, hem de devlet çıkarlarını koruyan profesyonel "Gümrük Müşaviri" kimliğiyle hareket etmektedir.
 SORUMLULUK VE ŞİRKET GÜCÜGümrük işlemleri yoğun bir iş trafiğini içermektedir. Konu, genelde büyük değerler ifade eden mal transferidir. İdeal olan; malın ülkelerarası sıfır hata ile naklidir. Bu değerler sadece bilgi, sistem ve organizasyonla değil, çoğu zaman bir sürü işlem gerektiren, işlerin arkasında önemli sorumluluklar isteyen bir şirket gücüne de ihtiyaç duymaktadır. Bazen maddi, bazen de manevi olarak karşımıza çıkan bu güç, asla kısa sürelerde elde edilemeyecek kadar kıymetlidir. Armeda işinin sorumluluğunu üstlenecek yeterli güce sahiptir.
 İYİ İLETİŞİM FELSEFESİÇağımızda bilgisayar, makine ve her çeşit otomasyon iş dünyamıza ne kadar hakim olursa olsun, her şey yine “İnsan”la başlayıp; “İnsan”la bitmektedir. Ve görülüyor ki, dünyamız ne kadar ileri gitse de, her şey insan için olduğuna göre, bu hiç değişmeyecek… Hatta “İnsan Kaynakları Yönetimi ” bilimi , günümüz “Markalar dünyası”nda, işletmelerimizde “insan”ın hergün biraz daha fazla öne çıkmasını sağlayan sistemlerin geliştirilmesi üzerine çalışmaktadır. Bu sistemlerin buluştuğu yer; kurum içinde “Motivasyon”, kurum dışında ise “İyi Müşteri İlişkileri” olarak karşımıza çıkıyor. Armeda, bir yandan gümrük müşavirliği gibi son derece zor bir konuda en iyi olmaya özen gösterirken; diğer yandan da müşterileri ile iyi iletişimi de kurum felsefesi haline getiriyor.

 

Copyright © 1986 - 2017 | Birmak Gümrük Müşavirliği